Bydlení pro pár i rodinu s dětmi? To je Royal Triangle Střešovice

Střešovice je historickou městskou částí Prahy 6, kde si můžete pořídit bydlení snů. Láká Vás tato atraktivní lokalita? Čtěte dál a dozvíte se víc.

Výstavba rezidence Royal Triangle

Právě v této pražské části probíhá ul. U Laboratoře výstavba rezidence Royal Triangle, která je tvořena souborem vila-domů. Nachází se v nich 48 bytů a apartmánů a v posledních patrech naleznete tzv. „penthousy“, z nichž se Vám rozprostře panoramatický výhled na Pražský hrad a okolí rezidence. Část bytových jednotek je určena k prodeji do osobního vlastnictví a část k dlouhodobému pronájmu. Ke každému bytu navíc náleží až dvě parkovací stání a sklep v suterénu.

Netušené možnosti v okolí

Atmosféra v okolí rezidence Vás naprosto okouzlí. Blízkost centra Prahy činí tuto lokalitu atraktivní. Příjemnou procházkou se dostanete do romantických uliček Pražského hradu nebo se můžete ruku v ruce potulovat Ořechovkou. Občanská vybavenost je na vysoké úrovni a spoustu možností k trávení volného času nabízí bezpočet restaurací a hospůdek. Okolní historické vily s nesmazatelnou stopou minulosti jako by k Vám promlouvaly a vybízely k obdivu. A pokud často cestujete, k letišti dojedete autem za pouhých 15 minut.

V čem je residence jedinečná

Elegantní rezidence skýtá výhled na Pražský hrad a vybavení bytů poskytuje maximální pohodlí. Nadčasová architektura a elegance dělá z rezidence architektonický skvost. V uzavřeném areálu se nachází společná zahrada a parkovací plocha, kde budou Vaše auta v bezpečí před zloději.

Nejžádanější byty? 3+KK

Byty se dvěma ložnicemi patří k nejvyhledávanějším. Bydlení snů si v nich mohou zařídit páry bez dětí nebo s jedním dítětem. Druhou ložnici mohou využít podle svého uvážení jako pracovnu nebo dětský pokoj. K bytu náleží balkón či lodžie a technická místnost pro úschovu sezónních věcí nebo úklidových prostředků.

Royal Triangle naplní Vaše očekávání a daruje Vám ještě mnohem víc: šťastný domov.

 
Přečtěte si více
 

Oblast Dolních Chabrů nabídne neobyčejné bydlení - Nové Chabry

Pokud bychom se podívali na lokalitu Dolních Chabrů, tedy lokality v Praze 8, vyjde nám, že se jedná o velmi dokonal...

Byty Beranových - Letňany

Celkem 94 bytů vyrůstá v Letňanech na Praze 9 v ulici Beranových. Byty vzniknou ve dvou domech stavěných společností Lan...

Doporučiť inzerát

Email Agent