Ceny plynu 2013: Srovnání dodavatelů online

Jak už jistě několik týdnů víte, ceny plynu pro rok 2013 opět vzrostly. V průměru nárůst za dodávky plynu do domácností činí zhruba čtyři procenta oproti loňskému roku. To sice na první pohled není nijak výrazné zdražení, nicméně pokud k tomu přičteme také obdobný nárůst cen elektřiny a samozřejmě i zvýšené ceny potravin či služeb, je každá takováto změna pro mnohé domácnosti dosti citelná. Pokud se zaměříme právě na plyn, zjistíme, že k eliminaci zvýšení cen může významně přispět porovnání cen energií a následná změna dodavatele.

 


 

Proč je dobré si provést srovnání dodavatelů online

Pro porovnání cen energií existují specializované portály, které umožňují tento proces provést online. Jedním je takovýchto portálů je například web ZměnaDodavatelů.cz. Ten nabízí nejen samotné porovnání cen energií a srovnání dodavatelů online, ale umožňuje i samotné přistoupení ke změně dodavatele. Změna dodavatele plynu může přinést poměrně značné úspory v domácnosti, vždyť v průměru se odhaduje úspora až kolem 3 tisíc korun ročně. Je však hodně důležité si zvolit ideální nabídku a tarif od společnosti, která působí ve vašem regionu, v opačném případě namísto úspor mohou přijít v konečném důsledku naopak zvýšené náklady za dodávky plynu.

 

Každá domácnost má svobodu při volbě dodavatele energií

Ceny energií budou zcela jistě narůstat i v dalších letech. Je tak dobré, že spotřebitelé mají možnost si sami dobrovolně zvolit svého dodavatele energií. Před tím, nežli tak učiní, by si však měli provést řádné srovnání dodavatelů online. Jedině tak budou mít jistotu, že se nenechali zlákat nějakou nabídkou, která se sice tvářila jako výhodná, nicméně ve skutečnosti pro domácnosti znamenala další výdaje navíc.

 
Přečtěte si více
 

Prodej pilových pásů

Pilové pásy tvoří nedílnou součást pásových pil. Právě pomocí nich dokáží pásové pily bez problémů řezat prakticky jakýk...

Voda je dobrý sluha, vlhkost zlý pán aneb Jak efektivně na vysoušení?

Voda je k našemu životu nesmírně důležitá, nicméně vlhkost v prostorách našeho domu nebo stavby je nežádoucí. Neřešení p...

Aura Statenice – nové domy ve Statenicích

Bytový komplex Aura Statenice se nachází v okresu Praha-západ, je součástí malé obce Statenice. Vzdálenost do hlavní...

Doporučiť inzerát

Email Agent