Jak pronajmout byt bez realitky

Máte byt ve Zlíně? Rádi byste jej pronajali? Hledáte byty k pronájmu bez provize? Nevíte, jak na pronájem bytu bez realitky? Jak pronajmout byty Zlín bez realitky? Nejdříve si rozmyslete, jak chcete byt pronajmout. Jedná se o malý byt ideální pro mladý pár? Nebo budete potřebovat alespoň tři nájemníky? V takovém případě by měl byt disponovat alespoň třemi oddělenými místnostmi, které budou poskytovat dostatek soukromí.
 


 
jak na pronájem bytu bez realitky

Byty k pronájmu bez provize dnes lze najít na mnoha internetových portálech i v tištěné inzerci. Pro co nejrychlejší nalezení vhodných nájemníků je tedy nutné umístit svůj inzerát na co nejvíce míst. Ideální je pořídit co nejvíce fotografií a navrhnout cenu obvyklou ve vaší lokalitě. Pronájem bytu bez realitky urychlíte, pokud byt čerstvě vymalujete a vybavíte alespoň nejnutnějším nábytkem. Než se ozvou první zájemci, připravte si také kvalitní nájemní smlouvu, ideálně v konzultaci se zkušeným právníkem. Jak na to? Jak připravit neprůstřelnou nájemní smlouvu?

Jak na nájemní smlouvu

Žádný pronájem bytu Zlín se neobejde bez nájemní smlouvy. Pokud nechcete mít v budoucnu zbytečné problémy s nájemníky, měli byste si dát na nájemní smlouvě opravdu záležet. Pronájem bytu bez realitky se řídí občanským zákoníkem, který stanovuje některá pravidla, která je třeba v nájemní smlouvě dodržet. Například je vhodné uzavírat smlouvu na dobu určitou a výpověď z nájmu lze podat pouze z důvodů uvedených v zákoně. Máte-li byty k pronájmu bez provize a nájemní smlouvu si vypracováváte sami, nezapomeňte také na složení kauce, která nesmí přesáhnout trojnásobek měsíčního nájmu. Do smlouvy zakomponujte také výši poplatků za služby a roční vyúčtování. Pravidelně kontrolujte spotřebu vody a tepla a nezapomeňte ve smlouvě na inflační doložku.

 
Přečtěte si více
 

Stůl v malé kuchyni bytu.

Jednoduché řešení i pro minibyty. Kuchyně v panelácích bývají malé a ty starší jsou nejednou i průchodné. Jíst však třeb...

Prodej pilových pásů

Pilové pásy tvoří nedílnou součást pásových pil. Právě pomocí nich dokáží pásové pily bez problémů řezat prakticky jakýk...

Aura Statenice – nové domy ve Statenicích

Bytový komplex Aura Statenice se nachází v okresu Praha-západ, je součástí malé obce Statenice. Vzdálenost do hlavní...

Doporučiť inzerát

Email Agent