Jsou obývací stěny stále moderní?

Obývací pokoj je srdcem bytu, kde se obvykle schází celá rodina, ale i návštěva. Hlavní dominantou této místnosti je obvykle sedací souprava a obývací stěna. I když v posledních letech převládá spíše minimalistické zařízení bytu, pletete se, pokud si myslíte, že obývacím stěnám již zcela odzvonilo.
 
Ohromné obývací stěny, které se popínaly po celé ploše stěny až ke stropu, jsou sice již pasé, ale moderní minimalistické obývací stěny jsou hitem. Nové obývací stěny totiž už nejsou tak těžkopádné, jako ty z dob socialismu. Velkým pozitivem současných obývacích stěn je velká variabilita. Je zcela běžné koupit si dnes různé kusy nábytku z určité kolekce, které si pak podle svých vlastních představ a potřeb doma zkombinujete. Stylové obývací stěny vám pomohou doladit celý obývací pokoj do toho nejmenšího detailu.
 


 

Obývací stěny jsou pěkné i praktické

Víte, že si právě obývací stěny v obýváku všímáme nejvíce? Ano, je tomu vskutku tak. Obývací stěny jsou totiž obvykle umístěny přesně naproti sedacím soupravám, čímž jsou vlastně v centru pozornosti. Obývací stěna však nepomáhá vytvářet pouze atmosféru v obývacím pokoji, má i praktické využití, nabízí vám účelový úložný prostor, jenž obzvlášť v malých panelových bytech oceníte.
 

Obývací stěny anebo kuchyně

Díky modernímu designu a možnosti různého uspořádání, je možné použít nábytku původně určeného do kuchyně, k vytvoření moderní obývací stěny. Základem takového designu je jejich správné uspořádání. Tento styl je ideální obzvlášť do menších interiérů, kde chcete zachovat dojem prostornosti a vzdušnosti, ale také potřebujete mít nějaké úložné prostory. Zajímavé také je, že obývací stěny poskládané z různých kuchyňských skříněk jsou obvykle mnohem levnější, než běžně dostupné obývací stěny.
 
Je zajímavé, že v poslední době jsou čím dál více nabízeny nemovitosti, již zařízené. Je to pohodlné, protože vám tak starostí o správný výběr obývací stěny anebo kuchyně odpadá. Takové aktuální nabídky realit a nemovitostí naleznete například na Mojainzercia.sk.

 
Přečtěte si více
 

Povinnosti nového vlastníka bytu

Pokud již máte za sebou samotnou koupi bytu, je třeba provést několik dalších povinností. Všechny souvisejí se změnou vl...

Nové možnosti bydlení v hlavním městě

Stěhujete se za prací či rodinou? Hledáte bydlení v Praze? Nemůžete najít vyhovující byt? Vyzkoušejte projekt Žižkov Cit...

Bydlení Jílové výhledy v klidnějším okolí Prahy, ale s dokonalou dostupností

Bydlení v klidných lokalitách, a v energeticky nenáročných domech, je v posledních letech hitem. A všem zájemcům vyc...

Doporučiť inzerát

Email Agent