Magazín bydlení

Reklama: Všechny pražské novostavby a developerské projekty najdete na ziprealty.cz. http://bedroom-cz | Elektronická cigareta – modernější a zdravější způsob kouření. Více na www.toppecigareta.cz. Eshop arris nabízí kancelářské židle, plastové židle, barové židle a židle do kuchyně. Designpeople.cz – lifestyle magazín o moderním bydlení.

Finské sauny jsou stále velmi populární

Finská sauna je v posledních letech stále oblíbenějším způsobem relaxace a odpočinku. Najdeme ji nejen v moderních wellness centrech, ale můžeme si ji postavit i doma a máme tak domácí wellness.

Když chceme renovovat parkety….

V případě, že jsme se rozhodli pro rekonstrukci bytu nebo staršího domu a máme v něm staré dřevěné parkety, určitě bychom měli přemýšlet nad tím, jak takovou podlahu dobře zrenovovat, protože parkety představují jednu z nejlepších a nejpevnějších podlah vůbec.

Kvalitní bazénová plachta

V současné době jsou velmi oblíbeným místem pro odpočinek, hlavně v letním období, zahradní bazén. Není nic příjemnějšího, než se ponořit do osvěžující vody vlastního bazénu.

Montované haly

montované haly MOBIDOCK.

Pronájem dodávky

Situaci, kdy jsme potřebovali nutně něco převést nebo nám v ten nejnevhodnější okamžik vypovědělo auto službu, jsme asi každý zažil.

Jak správně vymalovat byt

Malování bytu nebo domu představuje poměrně časově náročný proces, který bychom si měli rozmyslet, než začneme malovat. Je třeba si uvědomit, že potřebujeme vyklidit místnost, kterou musíme také připravit stejně jako stěny. Také bychom měli mít již jasno v tom, jakými odstíny barev chceme mít stěny vymalované.

Jak správně vybrat barvy pro interiér

Malovat můžeme prakticky v každé roční době a můžeme tak dokonale obnovit náš interiér. Záleží také na tom, abychom měli vše připravené a zda – li si vymalujeme sami nebo si na to objednáme malířskou firmu. Trh služeb dnes nabízí široký výběr firem, které nabízejí malování interiéru a můžeme tak mít vymalováno bez námahy. Máme tak možnost volby.

Pronájem užitkových vozidel

Pronájem užitkových vozidel je v poslední době cenově dostupným, pohodlným a výnosným řešením. Tento typ služby se stává stále více populárním, protože používání užitkových vozidel může snížit pracovní náklady, zlepšit efektivitu organizace a zvýšit její zisky.

Dodávky pro každou příležitost

Převést velký náklad může představovat pro někoho problém, který musíme co nejdříve vyřešit. Jestliže jsme se ocitli v situaci, kdy je potřeba převést nábytek nebo například materiál na rekonstrukci chalupy, je pronájem dodávky tím správným řešením, pokud tedy nemáme k dispozici své velké auto.

Stěhování nemusí být strašákem

Pokud máme před sebou stěhování, máme před sebou celkem hodně práce. Před samotnou akcí nás ještě několik týdnů dopředu, ale i potom, čeká spousta zařizování, vybalování a jiných důležitých věcí. Ne nadarmo se říká, že je lepší vyhořet než se stěhovat.

Doporučiť inzerát

Email Agent