Magazín bydlení

Reklama: Všechny pražské novostavby a developerské projekty najdete na ziprealty.cz. http://bedroom-cz | Elektronická cigareta – modernější a zdravější způsob kouření. Více na www.toppecigareta.cz. Eshop arris nabízí kancelářské židle, plastové židle, barové židle a židle do kuchyně. Designpeople.cz – lifestyle magazín o moderním bydlení.

Jak správně vymalovat byt

Malování bytu nebo domu představuje poměrně časově náročný proces, který bychom si měli rozmyslet, než začneme malovat. Je třeba si uvědomit, že potřebujeme vyklidit místnost, kterou musíme také připravit stejně jako stěny. Také bychom měli mít již jasno v tom, jakými odstíny barev chceme mít stěny vymalované.

Jak správně vybrat barvy pro interiér

Malovat můžeme prakticky v každé roční době a můžeme tak dokonale obnovit náš interiér. Záleží také na tom, abychom měli vše připravené a zda – li si vymalujeme sami nebo si na to objednáme malířskou firmu. Trh služeb dnes nabízí široký výběr firem, které nabízejí malování interiéru a můžeme tak mít vymalováno bez námahy. Máme tak možnost volby.

Pronájem užitkových vozidel

Pronájem užitkových vozidel je v poslední době cenově dostupným, pohodlným a výnosným řešením. Tento typ služby se stává stále více populárním, protože používání užitkových vozidel může snížit pracovní náklady, zlepšit efektivitu organizace a zvýšit její zisky.

Dodávky pro každou příležitost

Převést velký náklad může představovat pro někoho problém, který musíme co nejdříve vyřešit. Jestliže jsme se ocitli v situaci, kdy je potřeba převést nábytek nebo například materiál na rekonstrukci chalupy, je pronájem dodávky tím správným řešením, pokud tedy nemáme k dispozici své velké auto.

Stěhování nemusí být strašákem

Pokud máme před sebou stěhování, máme před sebou celkem hodně práce. Před samotnou akcí nás ještě několik týdnů dopředu, ale i potom, čeká spousta zařizování, vybalování a jiných důležitých věcí. Ne nadarmo se říká, že je lepší vyhořet než se stěhovat.

Stěhujeme se do nového bytu

Stěhování může být pro někoho spíše noční můrou, ale může to jít i bez stresu a komplikací. I když se to nezdá, tak při stěhování najednou narážíme na tolik věcí, které jsme buď dlouho hledali a nebo ležely na dně skříně a nyní je vlastně ani nepotřebujeme.

Zahradní lavičky a lavice, elegantní nábytek pro několik generací

Dřevěný nábytek rozhodně nemusí být nějak fádní, ba právě naopak – v ideální formě se dá označit jako nadčasový a velice elegantní.

Ubytování ve Zlíně

Příroda v okolí Zlína je krásná a rozhodně stojí za prozkoumání. Toto město nacházející se na východě Moravy v údolí řeky Dřevnice je skvělým výchozím bodem pro vycházky do blízkých Vizovických a Hostýnských vrchů.

Byty Beranových – Letňany

Celkem 94 bytů vyrůstá v Letňanech na Praze 9 v ulici Beranových. Byty vzniknou ve dvou domech stavěných společností Landia Management. Autoři konceptu počítají s bydlením pro aktivní obyvatele s volnočasovými aktivitami. Projekt bude dokončen v zimě letošního roku.

Bydlení pro pár i rodinu s dětmi? To je Royal Triangle Střešovice

Střešovice je historickou městskou částí Prahy 6, kde si můžete pořídit bydlení snů. Láká Vás tato atraktivní lokalita? Čtěte dál a dozvíte se víc.

Výstavba rezidence Royal Triangle

Právě v této pražské části probíhá ul.

Doporučiť inzerát

Email Agent