Finance, peníze, půjčky

Kalkulačka energií ušetří až tisíce korun ročně

Nabízíme porovnání cen elektřiny v naší jedinečné kalkulačce, která se ovládá velmi snadno. Na našich stránkách usporypenez.cz se dozvíte mnoho informací o tom, jak ušetřit a najdete zde již zmiňovanou kalkulačku.

Ceny plynu 2013: Srovnání dodavatelů online

Jak už jistě několik týdnů víte, ceny plynu pro rok 2013 opět vzrostly. V průměru nárůst za dodávky plynu do domácností činí zhruba čtyři procenta oproti loňskému roku.

Vývoj cen bytů a nemovitostí ve Zlíně

Reality Zlín přichází se zajímavými nabídkami a to i přesto, že se letos město Zlín rozhodlo rozprodat svůj bytový fond za velmi přijatelnou cenu. S nabídkami realitek však tento akt, dá se říct, nepohnul.

Koupě nemovitosti

Při otázce koupě domu nebo bytu se alespoň jednou v životě ocitne každý člověk; někdo po skončení studia, někdo při zakládání rodiny a jiný zas v okamžiku, kdy si našetří na takovou nemovitost, jakou chce mít.

Úschova kupní ceny

Co je úschova kupní ceny a jak funguje? Při každé koupi nemovitosti třeba totiž obzvlášť velký důraz kladen na způsob úhrady kupní ceny. V našich podmínkách ještě stále často kupující vyplácí kupní cenu tzv.. „Na ruku“ v hotovosti při podpisu kupní smlouvy.

Doporučiť inzerát

Email Agent