Interiér

Když chceme renovovat parkety….

V případě, že jsme se rozhodli pro rekonstrukci bytu nebo staršího domu a máme v něm staré dřevěné parkety, určitě bychom měli přemýšlet nad tím, jak takovou podlahu dobře zrenovovat, protože parkety představují jednu z nejlepších a nejpevnějších podlah vůbec.

Jak správně vybrat barvy pro interiér

Malovat můžeme prakticky v každé roční době a můžeme tak dokonale obnovit náš interiér. Záleží také na tom, abychom měli vše připravené a zda – li si vymalujeme sami nebo si na to objednáme malířskou firmu. Trh služeb dnes nabízí široký výběr firem, které nabízejí malování interiéru a můžeme tak mít vymalováno bez námahy. Máme tak možnost volby.

Obrazy vylepšují bydlení

Obraz jsou dnes jedním z nejlepších doplňků, pokud chceme zútulnit náš moderní interiér, zpříjemnit si bydlení podle našeho životního stylu, a to bez větších investic. V současné době se totiž na trhu nachází velké množství různých druhů, které je možné navíc pořídit za velmi dobré ceny.

Bylinky v kuchyni bytu

Toužíte po čerstvých voňavých bylinkách sklizených za oknem, ale vaše pěstitelské pokusy pokaždé ztroskotaly? Postupujete podle našich rad!Obrovské nadšení pěstovat v zimě na okně bylinky vystřídá často zklamání, když místo bazalky trčí z květináče holé stonky, mátu „zdobí“ černé fleky a kam se ztratila pažitka, to nikdo netuší! 5

Doporučiť inzerát

Email Agent