Reality

Bydlení Jílové výhledy v klidnějším okolí Prahy, ale s dokonalou dostupností

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bydlení v klidných lokalitách, a v energeticky nenáročných domech, je v posledních letech hitem. A všem zájemcům vychází v tomto ohledu vstříc developerský projekt s názvem Jílové výhledy.

Aura Statenice – nové domy ve Statenicích

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bytový komplex Aura Statenice se nachází v okresu Praha-západ, je součástí malé obce Statenice.

Pronájem kanceláře na strategickém místě vám mnohé usnadní

Věřte tomu, je to tak. Kancelářské prostory společnosti Regus jsou umístěny na strategických místech, jsou moderně vybavené a navíc nabízí řadu podpůrných služeb, které vám v mnohém doslova ulehčí život.

Nevěříte? Vyzkoušejte pronájem moderních kanceláří na vlastní kůži.

Nové byty v Praze

Zajímáte se o byty v novostavbe v Praze? Hledáte nové možnosti bydlení? Nemůžete najít vhodný byt s plnou občanskou vybaveností a dobrou dostupností do centra?

Reality ve Zlíně

Každé město potřebuje své profesionály na nemovitostním trhu. Reality Zlín jsou díky bohatým zkušenostem o několik kroků dopředu oproti svým konkurentům z jiných krajů. Zájem o novostavby a nemovitosti jako takové roste každým rokem. Na odbyt jsou jak domy či byty Zlín v jakémkoliv formátu.

Nové bydlení Praha 3 – Kubelíkova

Nové byty Praha 3 jsou ze všeobecného hlediska velice žádanou sounáležitostí v rámci poptávky po lukrativním bydlení. Aktuálně se v Praze 3 nachází několik velmi sebevědomých projektů, jež zájemcům předkládají široké spektrum ideálního výběru. Nové byty Praha 3 jsou skvělou možností, jak započít svůj život úplně z jiného konce.

Vývoj cen bytů a nemovitostí ve Zlíně

Reality Zlín přichází se zajímavými nabídkami a to i přesto, že se letos město Zlín rozhodlo rozprodat svůj bytový fond za velmi přijatelnou cenu. S nabídkami realitek však tento akt, dá se říct, nepohnul.

Koupě nemovitosti

Při otázce koupě domu nebo bytu se alespoň jednou v životě ocitne každý člověk; někdo po skončení studia, někdo při zakládání rodiny a jiný zas v okamžiku, kdy si našetří na takovou nemovitost, jakou chce mít.

Jak rychle (ne) prodat byt?

Je to jedna z nejčastějších otázek prodávajících. Paradoxně délka procesu prodeje bytu závisí zejména od prodávajícího. Většina nedostatků je již v procesu přípravy na prodej bytu. Připravte si byt na prodej. Přípravu bytu na prodej ovlivňují totiž různé faktory, z který je třeba vyzdvihnout nedostatky jako např..

Povinnosti nového vlastníka bytu

Pokud již máte za sebou samotnou koupi bytu, je třeba provést několik dalších povinností. Všechny souvisejí se změnou vlastníka nemovitosti. Základem je předávací protokol V první řadě je třeba po podpisu kupní smlouvy vypracovat předávací / předávací protokol, ve kterém uvedeme přesné stavy měřitelných energií a evidenční čísla měřičů.

Doporučiť inzerát

Email Agent