Montované haly

montované haly MOBIDOCK.CZ

montované haly MOBIDOCK.CZ

Hledáte spolehlivé a hlavně rychlé řešení, které vyřeší vaši obtížnou situaci s hledáním nových skladových prostor? nemáte kam uskladnit krmivo pro hospodářská zvířata? Jako alternativní řešení se nabízí namísto tradičních, materiálově náročných a zastaralých budov moderní spolehlivé rychle postavené haly z lehkých, ale kvalitních ocelových konstrukcí s plachtovým opláštěním.

Co nabízí odborná firma

Profesionální přístup ve výrobě a mnohaleté zkušenosti s těmi to typy konstrukcí umožňují přesné určení vybrat halu, typ kovové konstrukce, která nejlépe vyhovuje požadavkům a účelu plánovaných prostor, s přihlédnutím k jeho individuálním vlastnostem. Firmy nabízejí kompletní řešení tedy návrh, výrobu, instalaci, pro rychlé a spolehlivé překrývání jakékoli oblasti a pro jakýkoli účel.

Jak vlastně vypadají montované haly

Tyto haly jsou v podstatě velmi jednoduché stavby, které tvoří ocelová nebo hliníková konstrukce. Zároveň jsou velmi pevné a musí být samozřejmě stabilní. Celý rám je vlastně tvořen nosnými sloupy, zpevňujícími ocelovými táhly a vaznicemi na střechu a také kotvícími kolíky, které musejí stabilně držet celou konstrukci. Všechny tyto komponenty společně tvoří pevnou konstrukci, která je opláštěna vysoce pevnostní plachtou. Ta je izotermická,nehořlavá a je velmi odolná vůči změnám teploty a jiným povětrnostním vlivům.

Jaké výhody mají montované haly

Jestliže bychom měli zdůraznit výhody montovaných hal, mezi ty nejvýznamnější bezesporu patří jejich velice krátká doba realizace, takže pokud opravdu spěcháte a potřebuje halu v co možná nejkratším čase, jsou tyto haly tím nejlepším řešením. V porovnání s klasickými zděnými objekty je jejich doba realizace pouze několik týdnů a to v závislosti na velikosti haly a její složitosti. I v případě, že se rozhodneme, že potřebujeme mít halu na jiném místě je zde možnost halu demontovat a postavit na jiném místě. Také jejích pořizovací není nikterak vysoká a je tedy přijatelná pro všechny investory. Jako další výhodu můžeme uvést i to, že pokud se rozhodnete pro realizaci takové haly, není třeba klasický betonový základ. Zde postačí jen rovný podkladový povrch, který může být například suchá zemina, drcený kámen a podobně.

K čemu lze použít tyto haly?

Montované haly mají dnes velmi široké využití a to téměř v každém průmyslu. Vidět je můžeme například v zemědělství, kdy je tato haly velmi užitečná pro ustájení hospodářských zvířat, k uskladnění jejich krmiva nebo také jako hangáry pro těžkou zemědělskou techniku. Jsou vhodné jako garáže v případě, že máme autodopravu a potřebujeme vozy ochránit nejen před zloději, ale také před nepříznivým počasím. Ale to není vše. Setkat se s těmito druhy hal můžeme také v oblasti sportovního a kulturního vyžití. Pokud je tedy potřeba zastřešit jakékoliv sportoviště, tenisové kurty nebo i bazény či jízdárny, jsou tyto haly vhodným a rychlým řešením. najdeme je ale také jako showroomy, na výstavištích a veletrzích, autosalonech atd.

 
Přečtěte si více
 

Vývoj cen bytů a nemovitostí ve Zlíně

Reality Zlín přichází se zajímavými nabídkami a to i přesto, že se letos město Zlín rozhodlo rozprodat svůj bytový fond ...

Doporučiť inzerát

Email Agent