Obrazy vylepšují bydlení

Obraz jsou dnes jedním z nejlepších doplňků, pokud chceme zútulnit náš moderní interiér, zpříjemnit si bydlení podle našeho životního stylu, a to bez větších investic. V současné době se totiž na trhu nachází velké množství různých druhů, které je možné navíc pořídit za velmi dobré ceny. A není přitom ubíráno na kvalitě, ba naopak. Platí přitom, že prostory může prozářit i velmi malé dílo. Vhodná kombinace barev dokáže udělat zázraky a nezáleží na ploše. Obrazy navíc působí na lidskou psychiku, neboť mohou podněcovat člověka k práci, mohou mu pomáhat k lepší relaxaci, nebo minimálně dopřejí oku nádherný pohled, což přispívá k dobré pohodě. I menší obraz tedy může mít výrazný efekt a bydlení jistě ovlivní.
 


 
Pokud však toužíte po něčem zvláštním, tak nemusíte zoufat. Stále častěji se můžeme v obchodech setkat s takzvanými vícedílnými obrazy, které jsou unikátní v tom, že celkový námět je zobrazen na několika částech, které se přidělají na zeď kousek od sebe. A ve výsledku se pak jedná o dekoraci, která nejen zkrášlí místnost, ale také každého zaujme.
 
Samozřejmě je ale stěžejní při výběru motiv. Lidé, zvířata, květiny či krajiny, ty stále patří mezi nejoblíbenější. Existují však také modernější náměry. A tam lze bezesporu zařadit abstrakce. Pokud přitom toužíte po nějakém dominantním a originálním prvku, který dodá vašemu obývacímu pokoji či jídelně ten pravý šmrnc, tak byste je určitě neměli přehlídnout.
 
Pro obrazy je vhodné míst dostatek prostoru, aby měly možnost vyniknout a plnit tak zcela své funkce. A pokud takové místo máme, rozhodně není nejlepší, pokud dáme do blízkosti více obrazů, které spolu přímo nesouvisí, poněvadž u obrazů obzvláště platí, že méně je někdy více. Takže i když budete mít na holé zdi pouze jeden obraz, může to být přínosnější pro vaše bydlení, než když jich bude více a různých.
 
Když tedy není tak složité, mít domov krásnější, proč do toho nejít ještě dnes?

 
Přečtěte si více
 

Koupě nemovitosti

Při otázce koupě domu nebo bytu se alespoň jednou v životě ocitne každý člověk; někdo po skončení studia, někdo při zakl...

Bydlení Jílové výhledy v klidnějším okolí Prahy, ale s dokonalou dostupností

Bydlení v klidných lokalitách, a v energeticky nenáročných domech, je v posledních letech hitem. A všem zájemcům vyc...

Projekt multifunkčního centra na Žižkově v ohrožení

V blízkosti nákladového nádraží na Žižkově by měl v budoucnu vyrůst megalomanský projekt od Discovery Group, jehož s...

Doporučiť inzerát

Email Agent