Stránka BytyZin.eu vznikla z jednoduchého důvodu. Naším cílem bylo vytvořit stránku pro všechny, kteří se zajímají o bydlení a realitní trh ve Zlíně, na níž by našli užitečné informace o realitním trhu, aktuální ceny nemovitostí, přehled novostaveb a realitních kanceláří.
 

Co získáte pokud se rozhodnete publikovat na BytyZin.eu?

získáte pověst odborníka – pokud jste například realitní makléř, pověst specialisty na určitý typ nemovitosti nebo lokalitu je nepochybně významnou konkurenční výhodou. Je už jen na vás jestli dokážete čtenáře přesvědčit o tom, že právě vy jste tím profesionálním makléřem, kterého si vybere při koupi či prodeji své nemovitosti. Vaše jméno se stává značkou, kterou lidé začnou vyhledávat. V hlavičce každého vašeho článku bude vaše fotografie, stručný popis, případně odkaz na vaši webstránku či realitní kancelář.
 
získáte čtenářů – hned prvním článkem oslovíte tisíce našich pravidelných čtenářů. Je důležité uvědomit si, že čtenáři stránky BytyZin.eu aktivně vyhledávají informace o nehnutenoľstiach a každý z nich je potenciálním klientem.
 
získáte zpětnou vazbu – pod každý článek, který publikujete, je možné přidat moderovanou diskusi. Získáte tak zpětnou vazbu čtenářů, která je v obchodě nesmírně důležitá.
 
rozvíjíte své znalosti a dovednosti – při psaní každého článku rozvíjíte své vlastní vědomosti o tématu, které se článek věnuje. Pokud si dáte závazek napsat byť jen jeden krátký článek za dva týdny, získáte při jeho psaní množství nových nápadů a inspirací.
 

O čem se dá psát?

Píšeme pro ty, kteří kupují nebo prodávají nemovitost. Většina čtenářů na stránce BytyZin.eu hledá informace o novostavbách, cenách bytů, ale také o bydlení na jednotlivých sídlištích či o typech bytových domů. Naším cílem je přinášet praktické informace, které jinde čtenáři nenajdou.
 
Můžete psát například:

  • které ulice jsou nejvyhledávanější na konkrétních sídlištích a proč
  • jak je to s parkováním na jednotlivých ulicích
  • kde je vhodné bydlení pro mladé lidi s dětmi, či naopak pro starší lidi
  • kde hledat cihlové byty za dobrou cenu
  • co třeba zvážit při koupi bytu a na co si dát pozor
  • jak probíhá přepis bytu
  • jak si vybrat realitní kancelář a jakou provizi si může účtovat
  • družstevní byt vs. byt v osobním vlastnictví apod.

Témat a námětů na články je opravdu hodně, je už jen na vás, na jakou oblast se chcete specializovat.
 

Jaká kritéria musí splňovat článek?

článek musí být nekomerční – v hlavičce každého článku však budete mít vždy profilovou fotografii s vaším popisem a odkazem na vlastní stránky nebo stránky realitní kanceláře. Samotný obsah článku však nemůže propagovat konkrétní služby, produkt nebo subjekt.
 
článek musí být originální – vaším cílem by rozhodně nemělo být kopírování obsahu z jiných stránek. Problémem jsou nejen autorská práva, ale kopírováním si pověst odborníka nevytvoříte.
 
článek nemusí být dlouhý – stačí i 5 – 10 vět, pokud článek vystihuje podstatu problému
 
přidejte fotografie a videa – je opravdu lepší jednou vidět než 100x číst. Můžete připojit vlastní fotografie a videa, nebo vložit odkazy na videa z youtube nebo obrázky z jiných stránek.
 

Kolik to bude stát?

Nekomerční články publikujeme bezplatně. Bude vás to tedy stát pouze vlastní úsilí, které vložíte do napsání článku.
 

Jak přidáte článek?

 
Stačí když nám zašlete textový dokument mailem, fotografie a videa přidáte do přílohy. Stejně nám při prvním článku nezapomeňte poslat svou profilovou fotografii a váš popis. Článek zveřejníme zbyčajne do několika hodin.
 
Kontaktujte nás na info@bytyzlin.eu

Doporučiť inzerát

Email Agent