Pronájem kanceláře na strategickém místě vám mnohé usnadní

Věřte tomu, je to tak. Kancelářské prostory společnosti Regus jsou umístěny na strategických místech, jsou moderně vybavené a navíc nabízí řadu podpůrných služeb, které vám v mnohém doslova ulehčí život.

Nevěříte? Vyzkoušejte pronájem moderních kanceláří na vlastní kůži.
Pronájem kanceláře na strategickém místě vám mnohé usnadní

Vyberte si jednu z mnoha variant pronájmu

Je pouze na vás, zda si vybere samostatnou denní kancelář, kde budete mít klid na své podnikání nebo dáte přednost sdílenému kancelářskému prostoru, kde pracují podobně inspirativní a smýšlející lidé jako vy. Pokud již máte zavedenou firmu, má pro vás Regus v nabídce plně vybavené velkoprostorové pracoviště.

S pronájmem kanceláře získáte mnohem více než místnost s židlí a stolem. K dispozi v obchodních centrech jsou pro vás po předchozí domluvě také obchodní salónky, videokomunikační technika a zasedací místnosti. Samozřejmě zde nechybí ani fotokopírky, skenery, bílé tabule či promítácí plátna.

Neplaťte za něco, co nevyužíváte. Pokud využíváte kancelářské prostory pouze několik dní v měsíci, tak zaplatíte pouze tyto dny. Proč byste měli platit něco navíc?

Služby společnosti Regus využijete také na nejrůznějších zahraničních cestách. Sdílenou kancelář nebo zasedací místnost si totiž v rámci jedné smlouvy se společností můžete pronajmout kdekoliv na světě. Důlěžitá jednání s klienty a uzavírání kupních smluv tak můžete absolvovat v reprezentativních prostorách namísto hlučných kaváren.

Kontaktní adresa a místní telefonní číslo kdekoliv potřebujete

Sídlo firmy lze zřídit samozřejmě pouze ve státě, kde je registrována vaše obchodní společnost. Avšak kontaktní adresu a místní telefonní číslo vám snadno společnost zřídí kdekoliv budete potřebovat. Pobočky společnosti Regus se momentálně nachází v 1 800 lokalitách, 600 městech a 100 státech celého světa.
Pronájem kanceláře na strategickém místě vám mnohé usnadní-2
Nenadarmo je dnes společnost největším poskytovatelem kancelářských prostor ve světě.

Přesvědčte se sami o našich kvalitách

Spojte se s námi na telefonním čísle (+420) 222 191 100 a domluvte si osobní prohlídku moderně vybavených kancelářských prostor umístěných na lukrativních adresách na jedné z šesti poboček v České republice. V současné chvíli se 4 pobočky nachází v Praze, jedna potom v Brně a Ostravě.

Ke spojení s obchodními poradci můžete využít také jednoduchý formulář na webu – www.regus.cz.

 
Přečtěte si více
 

Obrazy vylepšují bydlení

Obraz jsou dnes jedním z nejlepších doplňků, pokud chceme zútulnit náš moderní interiér, zpříjemnit si bydlení podle naš...

Voda je dobrý sluha, vlhkost zlý pán aneb Jak efektivně na vysoušení?

Voda je k našemu životu nesmírně důležitá, nicméně vlhkost v prostorách našeho domu nebo stavby je nežádoucí. Neřešení p...

Ubytování ve Zlíně

Příroda v okolí Zlína je krásná a rozhodně stojí za prozkoumání. Toto město nacházející se na východě Moravy v údolí řek...

Doporučiť inzerát

Email Agent