Pronájem kanceláře na strategickém místě vám mnohé usnadní

Věřte tomu, je to tak. Kancelářské prostory společnosti Regus jsou umístěny na strategických místech, jsou moderně vybavené a navíc nabízí řadu podpůrných služeb, které vám v mnohém doslova ulehčí život.

Nevěříte? Vyzkoušejte pronájem moderních kanceláří na vlastní kůži.
Pronájem kanceláře na strategickém místě vám mnohé usnadní

Vyberte si jednu z mnoha variant pronájmu

Je pouze na vás, zda si vybere samostatnou denní kancelář, kde budete mít klid na své podnikání nebo dáte přednost sdílenému kancelářskému prostoru, kde pracují podobně inspirativní a smýšlející lidé jako vy. Pokud již máte zavedenou firmu, má pro vás Regus v nabídce plně vybavené velkoprostorové pracoviště.

S pronájmem kanceláře získáte mnohem více než místnost s židlí a stolem. K dispozi v obchodních centrech jsou pro vás po předchozí domluvě také obchodní salónky, videokomunikační technika a zasedací místnosti. Samozřejmě zde nechybí ani fotokopírky, skenery, bílé tabule či promítácí plátna.

Neplaťte za něco, co nevyužíváte. Pokud využíváte kancelářské prostory pouze několik dní v měsíci, tak zaplatíte pouze tyto dny. Proč byste měli platit něco navíc?

Služby společnosti Regus využijete také na nejrůznějších zahraničních cestách. Sdílenou kancelář nebo zasedací místnost si totiž v rámci jedné smlouvy se společností můžete pronajmout kdekoliv na světě. Důlěžitá jednání s klienty a uzavírání kupních smluv tak můžete absolvovat v reprezentativních prostorách namísto hlučných kaváren.

Kontaktní adresa a místní telefonní číslo kdekoliv potřebujete

Sídlo firmy lze zřídit samozřejmě pouze ve státě, kde je registrována vaše obchodní společnost. Avšak kontaktní adresu a místní telefonní číslo vám snadno společnost zřídí kdekoliv budete potřebovat. Pobočky společnosti Regus se momentálně nachází v 1 800 lokalitách, 600 městech a 100 státech celého světa.
Pronájem kanceláře na strategickém místě vám mnohé usnadní-2
Nenadarmo je dnes společnost největším poskytovatelem kancelářských prostor ve světě.

Přesvědčte se sami o našich kvalitách

Spojte se s námi na telefonním čísle (+420) 222 191 100 a domluvte si osobní prohlídku moderně vybavených kancelářských prostor umístěných na lukrativních adresách na jedné z šesti poboček v České republice. V současné chvíli se 4 pobočky nachází v Praze, jedna potom v Brně a Ostravě.

Ke spojení s obchodními poradci můžete využít také jednoduchý formulář na webu – www.regus.cz.

 
Přečtěte si více
 

Obrazy vylepšují bydlení

Obraz jsou dnes jedním z nejlepších doplňků, pokud chceme zútulnit náš moderní interiér, zpříjemnit si bydlení podle naš...

Pronájem bytu od A do Z

Chystáte se na pronájem bytu za účelem zhodnocení investice do nemovitosti? Nemáte dostatek zkušeností? Chcete znát pár ...

Dodávky pro každou příležitost

Převést velký náklad může představovat pro někoho problém, který musíme co nejdříve vyřešit. Jestliže jsme se ocitli v s...

Doporučiť inzerát

Email Agent