Test realitních portálů s byty na prodej Pardubice

Zdědili jste starší dům nebo byt v Pardubicích? Chcete jej pronajmout? Potřebujete pronájem bytu Pardubice? Kde jej sehnat? Nevěšte hlavu. Využijte informací z našeho testu nejlepších realitních serverů inzerujících pronájem bytů Pardubice. Zaměřili jsme se zejména na účinnost inzerce a složitost vkládání nových nabídek.
 


 

1. Portál BytyPardubice.eu

Portál BytyPardubice.eu se v tomto testu umisťuje na 1. pozici, na 2. místě ve vyhledávači seznam.cz a na 1. pozici na webu google.cz při vyhledání byty na prodej Pardubice. Inzerovat tady můžete zcela bezplatně i vkládat inzeráty na hlavní stránku nebo topovat. Publikovací formulář je vytvořen velmi intuitivně a přehledně a rozhodně se v něm neztratíte.

 

2. Portál Byty.HyperInzerce.cz

Portál Byty.HyperInzerce.cz se umisťuje na hezké 5. pozici na google.cz a na solidní 39. pozici na seznam.cz při vyhledání „byty pardubice prodej“. Inzerovat tady můžete bezplatně včetně připojování videoprezentací. Formulář pro vkládání inzerátů je trochu složitější, ale můžete jej použít i pro zajímavé placené služby. Kromě toho server podporuje topování a disponuje slušným výběrem nemovitostí.
 

3. Portál SReality.cz

Portál SReality.cz se umisťuje na 1. pozici na webu seznam.cz a na slušném 45. místě na google.cz. Publikovat zde lze za cenu 60 Kč za jeden inzerát na den a topovat za 150 Kč. Pokud hledáte vhodný pronájem bytu Pardubice, je pro vás tento portál dobrou volbou, i přes poněkud obtížnější inzerování.
 

4. Portál Pardubicke-reality.cz

Portál Pardubicke-reality.cz se umisťuje na 36. místě na webu seznam.cz a na 42. místě na google.cz. Vkládat nabídky sem můžete zdarma. Topování bohužel není podporováno, inzertní formulář je trochu obtížnější a nabídka bytů spíše omezená.
 

5. Portál Reality.cz

Portál Reality.cz se umisťuje na hezkém 47. místě na seznam.cz a na 43. místě na google.cz. K dispozici je zde široká nabídka placených služeb. Inzerovat můžete od 80 haléřů za inzerát. Vkládání nových nabídek je trochu složitější, ale můžete využít topování i velmi dobrý výběr nemovitostí.

 
Přečtěte si více
 

Vývoj cen bytů a nemovitostí ve Zlíně

Reality Zlín přichází se zajímavými nabídkami a to i přesto, že se letos město Zlín rozhodlo rozprodat svůj bytový fond ...

Nové byty v Praze

Zajímáte se o byty v novostavbe v Praze? Hledáte nové možnosti bydlení? Nemůžete najít vhodný byt s plnou občanskou vyba...

O jakém bytě ve Zlíně sníte vy?

Zlín je město, které vám dává mnohé možnosti k bydlení. Chcete si byt ve Zlíně koupit nebo pronajmout? A jaké další para...

Doporučiť inzerát

Email Agent