Test realitních portálů s byty na prodej Pardubice

Zdědili jste starší dům nebo byt v Pardubicích? Chcete jej pronajmout? Potřebujete pronájem bytu Pardubice? Kde jej sehnat? Nevěšte hlavu. Využijte informací z našeho testu nejlepších realitních serverů inzerujících pronájem bytů Pardubice. Zaměřili jsme se zejména na účinnost inzerce a složitost vkládání nových nabídek.
 


 

1. Portál BytyPardubice.eu

Portál BytyPardubice.eu se v tomto testu umisťuje na 1. pozici, na 2. místě ve vyhledávači seznam.cz a na 1. pozici na webu google.cz při vyhledání byty na prodej Pardubice. Inzerovat tady můžete zcela bezplatně i vkládat inzeráty na hlavní stránku nebo topovat. Publikovací formulář je vytvořen velmi intuitivně a přehledně a rozhodně se v něm neztratíte.

 

2. Portál Byty.HyperInzerce.cz

Portál Byty.HyperInzerce.cz se umisťuje na hezké 5. pozici na google.cz a na solidní 39. pozici na seznam.cz při vyhledání „byty pardubice prodej“. Inzerovat tady můžete bezplatně včetně připojování videoprezentací. Formulář pro vkládání inzerátů je trochu složitější, ale můžete jej použít i pro zajímavé placené služby. Kromě toho server podporuje topování a disponuje slušným výběrem nemovitostí.
 

3. Portál SReality.cz

Portál SReality.cz se umisťuje na 1. pozici na webu seznam.cz a na slušném 45. místě na google.cz. Publikovat zde lze za cenu 60 Kč za jeden inzerát na den a topovat za 150 Kč. Pokud hledáte vhodný pronájem bytu Pardubice, je pro vás tento portál dobrou volbou, i přes poněkud obtížnější inzerování.
 

4. Portál Pardubicke-reality.cz

Portál Pardubicke-reality.cz se umisťuje na 36. místě na webu seznam.cz a na 42. místě na google.cz. Vkládat nabídky sem můžete zdarma. Topování bohužel není podporováno, inzertní formulář je trochu obtížnější a nabídka bytů spíše omezená.
 

5. Portál Reality.cz

Portál Reality.cz se umisťuje na hezkém 47. místě na seznam.cz a na 43. místě na google.cz. K dispozici je zde široká nabídka placených služeb. Inzerovat můžete od 80 haléřů za inzerát. Vkládání nových nabídek je trochu složitější, ale můžete využít topování i velmi dobrý výběr nemovitostí.

 
Přečtěte si více
 

Vývoj cen bytů a nemovitostí ve Zlíně

Reality Zlín přichází se zajímavými nabídkami a to i přesto, že se letos město Zlín rozhodlo rozprodat svůj bytový fond ...

Pronájem kanceláře na strategickém místě vám mnohé usnadní

Věřte tomu, je to tak. Kancelářské prostory společnosti Regus jsou umístěny na strategických místech, jsou moderně vybav...

O jakém bytě ve Zlíně sníte vy?

Zlín je město, které vám dává mnohé možnosti k bydlení. Chcete si byt ve Zlíně koupit nebo pronajmout? A jaké další para...

Doporučiť inzerát

Email Agent