Vše, co potřebujete vědět o plechové garáži

Máte rádi své auto? Tak to byste jej neměli nechat volně stát kdes na trávníku. Žádné takové auto vám příliš dlouho nevydrží. Máte své auto rádi a chcete jej ochránit před všemi útrapami, tak to jste se nejspíše rozhodli pro garáž. Garáží je mnoho druhů, ale v poslední době si lidé, čím dál více upřednostňují plechové garáže.
 

 


 

V čem se skrývá kouzlo plechové garáže?

Plechová garáž je moderním oblíbeným řešením, jak ochránit své auto a to za pokud možno nejlevnější peníz. Plechové garáže jsou nejlevnějším typem všech garáží (přístřešek, vystavěná garáž anebo dřevěná garáž). Kromě výhodné ceny pro plechovou garáž mluví i jednoduchost a rychlost výstavby. Pro výstavbu potřebujete pouze několik betonových patek o velikosti 30 x 30 centimetrů o další se pak postará dobrá firma, u které jste si plechovou garáž objednali.
 

O plechové garáži

Plechová garáž může vypadat různě. Lišit se může svou velikostí, typem střechy, vraty i okny. Plechová garáž do velikosti 25 metrů čtverečních přitom nepotřebuje žádné stavební povolení, pouze územní souhlas. Střecha plechové garáže může být rovná, sedlová anebo může mít také sklon na pravou stranu, levou stranu, dopředu anebo dozadu. Plechové garáže mohou představovat garáž pro jedno auto, dvojgaráž anebo celý komplex garáží. Plechová garáž je mobilní, takže ji podle potřeby můžete po čase přemístit, a pokud je potřeba, tak nemusí sloužit jako garáž, ale klidně jako kůlna, dílna, sklad anebo úložiště zahradních strojů a nářadí. Dnešní plechové garáže mohou mít okna. Vrata plechové garáže mohou být klasicky otvírací, zasouvací, ale také i vyklápěcí. Plechové garáže jsou vyrobeny z plechu, který byl speciálně ošetřen, aby se jejich životnost prodloužila. Pokud se ještě rozhodnete pro další nátěr, tak se její životnost prodlouží ještě více. To, jak ve finále bude garáž vypadat, tak to záleží jen na vás.

 
Přečtěte si více
 

Ceny plynu 2013: Srovnání dodavatelů online

Jak už jistě několik týdnů víte, ceny plynu pro rok 2013 opět vzrostly. V průměru nárůst za dodávky plynu do domácností ...

Pronájem kanceláře na strategickém místě vám mnohé usnadní

Věřte tomu, je to tak. Kancelářské prostory společnosti Regus jsou umístěny na strategických místech, jsou moderně vybav...

Projekt multifunkčního centra na Žižkově v ohrožení

V blízkosti nákladového nádraží na Žižkově by měl v budoucnu vyrůst megalomanský projekt od Discovery Group, jehož s...

Doporučiť inzerát

Email Agent